Şartlar Ve Koşullar

Üyelik Talebi 

 Merhaba Sanayici, Çeşme sanayi sitesi web sayfasında yerini alıp çok daha fazla müşteriye erişebilirsin. Bizimle iletişim kurmak için iletişim sayfasındaki formu doldurabilir telefonla ulaşabilir mail atabilir yada 0850 302 6790 numaralı whatsapp hattından bize ulaşabilirsin. Sitemizde listelenmek (Firma ismi, Kime Ait olduğu, Telefon Numarası, Yaptığı İş) ücretli değildir!  Firmanız sayfamızda eksikse bizimle iletişim kurun. 

Özel sayfa ve fotoğraf yada ön sayfada bulunma ücretli ilandır. 

Kayıt Şartları ; 

Çeşme Sanayi Sitesinde İkame firma sahibi olmak.

Müşterilerinizin Kullanabileceği telefon numarasına sahip olmak

Unutmayın Müşterilerinizden gelen yoğun şikayet ile firma bilgileriniz sayfadan kaldırılacaktır!

Gizlilik Politikası

bilgilerinizi korumak ve bilgilerinizin kontrolünün sizde olmasını sağlamak için büyük çaba harcıyoruz. 30 yılı aşan çeşme sektör deneyimi ile sizler için tüm sanayicileri bir araya getirmeye çalışıyoruz. tüm kullanım haklarınızı gizli tutarken kişisel verilerinize saygılıyız. Herhangi bir durumda bizimle iletişim kurduğunuzda hiç bir kişisel veriniz üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacaktır. 

Belirli bir kişiye ait kullanılacak ve işlenecek bilgiler, yalnızca bu kişinin kendi istemiyle veri girmesi ya da bu hususta açıkça muvafakat vermesi halinde mümkündür. Veri girilmesi veya bu hususta açıkça muvafakat verilmesi, kişinin aşağıda belirtilen şartlar ile mutabık olduğunun göstergesidir.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde, sistem yönetimi, istatistik ve “back up” uygulamalarının gerektirdiği bazı bilgiler sunucularımızda otomatik olarak depolanacaktır. Bu verilerin arasında Internet servis sağlayıcınızın ismi, bazı durumlarda IP adresiniz, web gezgini yazılımınızın versiyonu, erişim sağlanan bilgisayarın işletim sistemi, bize yönlendiren websitesi, sitemizdeyken ziyaret ettiğiniz diğer siteler ve sitemizi bulmak için kullandığınız arama sözcükleri bulunmaktadır.

Duruma bağlı olarak bu tür veriler, site ziyaretçisi hakkında bazı sonuçlar çıkarılmasını sağlar. Ancak hiçbir kişisel bilgi bu çerçevede kullanılmayacaktır.

 

Sorumluluk 

Gelişen teknoloji, mal ve hizmetlerdeki gelişimi ve çeşitliliği hızla arttırmaktadır. Bununla birlikte mal ve hizmet sağlayanların kusurdan veya ayıptan kaynaklanan sorumlulukları da aynı nispette artmaktadır. Dolayısıyla, sorumluluğun tarafların anlaşmasıyla sınırlandırılması ve kaldırılabilmesi artık ticari hayatın bir ihtiyacı haline gelmiştir.

Tarafların sözleşme akdedilirken sorumluluklarının sınırlarının ne olacağını öngörebilmek ve maddi risklerini yönetebilmek amacı ile bu tip düzenlemelere yönelmeleri, işletmenin devamını sağlayabilmek açısından bir gerekliliktir.

Ticari hayatın gereği olan bu işlem, taraflardan zayıf olan yani zarar gören bakımından öngörülemeyecek nisbette bir kayba yol açma riski taşıdığından, bu tip anlaşmalar belirli kanuni sınırlamalara tabi tutulmuştur. Böylece, hem Türk Borçlar Kanunu (“TBK”) Md. 19 uyarınca “tarafların gerçek ve ortak iradeleri” öncelikli sayılmış -yani bu tip sorumluluk sınırlamalarına izin verilmiş- hem de kanunun emredici hükümlerine aykırı sözleşmelerin geçersizliği kuralına paralel olarak taraflardan birinin hakkaniyete aykırı biçimde zarar görmesi engellenmiş -yani bu sınırlamalara “sınır” getirilmiştir.


Firmamız öncelikli olarak Çeşme Misafirleri için dizayn ettiği bu web sitesinde sadece firma sahipleri ile çeşme sakinlerini buluşturmayı hedef almış bu ilişkiden herhangi bir maddi çıkar talep etmemiştir. Hak ve sorumluluklarınızın firma sahipleri ile aranızda oluşturulan iş akdine göre yaptığınız sözleşme ile sınırlı olduğunu ve firmamızda herhangi bir sorumluluk bulunmadığını unutmayın! Unutulmamalıdır ki firmamız hiç bir işletme üzerinde söz sahibi değildir. Doğabilecek herhangi bir anlaşmazlıkta ticaret mahkemelerine başvurmanız gerekebilir. 

Firmalar ile yaptığınız Sözleşme ve İş akdi ile belirtilen hiç bir husustan cesmesanayisitesi.com adına firmamız sorumlu değildir.


Müşteri Destek

Müşteriye destek duyduğu süre zarfında destek vermeyi garanti ediyoruz. 

Unutmayın cesmesanayisitesi.com bir şehir rehberidir. Çeşme sanayi sitesi içerisinde bulunan işletmelere ait genel bilgiler ve iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Firmalara ait bilgiler tarafımızca değil tamami ile firma sahibi kişilerce taahhüt edilmiş sayılır. Eksik yada hatalı bilgileri bize bildirebilirsiniz.

0850 302 67 90 telefon numarası Çeşme sanayi sitesi için bir danışma telefonu değildir. Burada size yardımcı olamayabiliriz. İlgili konu için lütfen firma sahipleri ile iletişim kurunuz.